+511 112 944 | +420 602 212 721

  belledonne@email.cz

  Znojemská 296, Suchohrdly

Salon Belle Donne je místem, kde se v příjemném prostředí postaráme o harmonii těla žen i mužů, kteří chtějí pro sebe a svůj vzhled udělat něco výjimečného.

Nabízíme široké spektrum služeb s profesionálním a individuálním přístupem ke každému klientovi zvlášť. Přijměte tedy pozvání do světa krásy a relaxace v moderním a pohodovém prostředí. Pomůžeme Vám zapomenout na každodenní starosti, zregenerovat tělo i mysl a dopřát si tak dokonalého uvolnění, ze kterého pramení spokojenost a úspěšnost každého z nás.

Jsme tým profesionálů a zároveň obyčejní lidé, přítelkyně, manželé, rodiče i kamarádi, i my máme spoustu starostí, málo času a i my chceme samozřejmě stále dobře vypadat. Zkrátka a dobře, víme co potřebujete, protože to sami dobře známe. Díky tomu Vám můžeme nabídnout péči, kterou si zasloužíte a dopřát vše, co budete potřebovat.

Klademe velký důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi a jeho maximální spokojenost a postaráme se o to, abyste se u nás cítili vždy příjemně a odcházeli spokojení.

Všechna práva vyhrazena • 2017 Belle donne • Vyrobil Martin Grus - GRUMcz • Ubytování na jižní Moravě