+511 112 944 | +420 602 212 721

  belledonne@email.cz

  Znojemská 296, Suchohrdly

Header (salon)

header2

Kosmetika je velice široký pojem v oblasti služeb pečujících o lidskou krásu a protože pokožka na obličeji je důležitou součástí celkové vizáže, naleznete u nás jak nadstandardní kosmetické služby, tak běžné kosmetické ošetření. Stav pleti obličeje a dekoltu je odrazem osobnosti každé ženy, či muže, a proto nezapomeňte, že zdravá a krásná pleť Vám dodá větší sebevědomí i lepší životní pohodu.

 

STANDARDNÍ KOSMETIKA

Základní kosmetické ošetření pleti

 • diagnostika pleti, povrchové čištění, peeling, napářka, hloubkové čistění ultrazvukovou špachtlí, maska, krém.

 

Ultrazvuková špachtle

Tento jedinečný přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale zároveň funguje i jako face-lifting. Nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti moderním, bezbolestným, šetrným a velmi účinným hloubkovým čištěním.Čepelí je nerezový nůž, který osciluje, a tak jemně klouže po povrchu kůže, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky vibraci uvolňuje v pokožce přebytečné tuky, oleje, špínu a veškerý buněčný odpad z pórů. Pokožka tak nabude jasnější a zdravější vzhled bez zarudnutí či podráždění.

 

Hlavní účinky ultrazvukové špachtle.

 • vyčistí do hloubky ztvrdlou a zrohovatělou kůži,
 • vyhladí malé vrásky a pleti dodá mladistvý vzhled,
 • zlepší krevní oběh v pokožce a zvýší lymfatický metabolismus,
 • dodá pleti svěžest a navrací její přirozenou barvu,
 • urychlí vstřebávání výživy,
 • omlazuje a brání předčasnému stárnutí.

 

Konečný efekt

 • zdravější vzhled pokožky,
 • pleť zůstává čistá, vyhlazená a zpevněná,
 • dochází ke snížení hloubky vrásek,
 • hydratuje a projasňuje pleť.

 

COMPLET

Masáž obličeje a dekoltu je velmi příjemná relaxační procedura, která regeneruje pokožku, uvolňuje svaly obličeje, krku a dekoltu, pomáhá oddálit proces stárnutí, vyhlazuje a potlačuje tvorbu vrásek a přispívá k prokrvení pokožky.S věkem oslabuje v obličeji svalová tkáň a na čele, kolem očí a úst se objevují vrásky. Masáž obličeje proces stárnutí pomáhá oddálit, neboť se díky ní zlepší krevní oběh, pružnost svalů a pokožka bude vypnutá a zozjasněná.Má blahodárné a maximálně relaxační účinky, zejména na centrální nervovou soustavu. Stresy a napětím se svaly napínají a právě tato masáž napětí uvolní.Preventivně působí proti migrénám, způsobuje hluboké uvolnění a při pravidelné aplikaci má dlouhodobé účinky, navozuje pocit uvolnění a vnitřní radosti.

 

RELAX - novinka

(odlíčení, peeling, aroma masáž, sérum, maska, krém)

 

DE-LUXE – novinka

(odlíčení, peeling, aroma masáž

hloubkové čištění UTZ špachtlí, sérum, alginátová maska, ošetření okolí očí, vyživující krém)

 

DE-LUXE RELAX - novinka

(odlíčení, peeling, aroma masáž, sérum, alginátová maska, ošetření okolí očí, vyživující krém)

 

 

NADSTANDARDNÍ KOSMETIKA

 

Tři kroky ke zdraví a kráse

- unikátní metoda přírodního ošetření pokožky, založenou na aktivaci enzymů přirozeně v ní obsažené

- pomáhá uchovat vitalitu pleti, posiluje její ochranu,podporuje regeneraci, působí proti vráskám, příznivě ovlivňuje pokožku se  ztrátou elasticity, hydratuje, řeší problémy mastné, zánětlivé aknozní  i citlivé pleti

-  postup: Biofáze se provádí ve třech krocích. Prvním krokem je zahřátí pleti pomocí séra Geranium. Po 10minutách následuje zchlazení sérem Tymián. Těmito teplotními změnami a unikátním složení sér se aktivují pleti vlastní enzymy a začíná regenerační proces. Po dalších 10minutách je pleť připravená na přijetí třetího specifického séra podle požadovaného účinku.

- při biofázi se séra zapracovávají ultrazvukovou špachtlí

 

DE-LUXE - ANTI-AGE

( lze zvolit k ošetření De-Luxe a De-Luxe relax )

- tato kosmetika je určená jak pro ženy, které chtějí předejít předčasnému stárnutí, pro ženy s prvními vráskami a k jejich prevenci, tak pro ženy se zralou pleti, které chtějí vrásky omezit a navrátit pleti mladistvý vzhled.

- ke kosmetickému ošetření ANTI-AGE de luxe jsou vybrány speciální přípravky, které regenerují, vyživují, redukují drobné vrásky a zmírňují hlubší, hydratují a mírně vypínají a zpevňují pokožku, obnovují pružnost a mladistvý vzhled.

- ke kosmetickému ošetření jsou vybrány speciální přípravky s luxusním složením a ještě lepšími účinky jako je například.: Hyaluronové sérum, pupalkový gel na oční vrásky, alginátová pleťová maska, arganový krém a další.

 

 

Všechna práva vyhrazena • 2017 Belle donne • Vyrobil Martin Grus - GRUMcz • Ubytování na jižní Moravě