+511 112 944 | +420 602 212 721

  belledonne@email.cz

  Znojemská 296, Suchohrdly

Header (salon)

header2

VOLNÁ PROVOZOVNA - PRONÁJEM PROSTORU!

17,5 m2 prostor v 7 let zavedeném komplexu - vhodné pro masáže, fyzioterapii, chiropraxi, řasy, nehty, výživové poradenství aj. - vlastní sociální zázemí (wc, umyvadlo, sprcha) - práce na živnostenský list - příjemné a čisté prostředí - k dispozici recepce

Více info na tel.: 722 955 159, nebo na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Masáže jsou přirozeným, šetrným a příjemným způsobem prevence a léčby bolestí zad, pohybového ústrojí i dalších tělesných orgánů. Lékařské statistiky přitom uvádějí, že více než 80% populace mívá problémy s bolestmi zad a pohybovým ústrojím. Masáž je ideální součástí péče o zdraví a dobrou kondici každého člověka bez rozdílu věku. Pravidelné a kvalitní masáže (ideální doba je jednou za 3 až 4 týdny dle druhu masáže) dokáží předcházet a hlavně taky účinně pomáhat od bolestí přetíženého a jednostranně namáhaného svalstva. Zmírňují psychické napětí a únavu, zlepšují stav pokožky a stimulují činnost lymfatického systému, čímž urychlují odvod škodlivých látek z těla. Masáž je ideální pro celkovou relaxaci a pozastavení, které v dnešní uspěchané době jistě rádi oceníte.

Za svou dlouholetou praxi v tomto oboru i mimo Českou Republiku jsem získal cenné zkušenosti, které rád předám ve prospěch Vašeho zdraví. Ostatně o kvalitě a profesionalitě mé práce mohou vypovídat různé sportovní výpravy doma i v zahraničí, desítky a stovky spokojených klientů. Klientů, kterým jsem pomohl od řady potíží, nebo čistě jen vytvořil hezký pocit relaxace a klidu. Přijďte a pochopíte J

Vyberte si druh masáže či procedury, která Vás zaujme a domluvte si termín na recepci salonu Belle Donne. Vyžádejte si také klientskou kartu. Tato poskytuje 10 % slevu na jakoukoliv masáž  absolvovanou do 1-kalendářního měsíce od minulé masáže, zapsané v této kartě.

Jak masáž probíhá? V příjemné a přátelské atmosféře, při svíčkách a vůních přírodních esenciálních olejů z oblasti Magrebu. Sami nemusíte dělat nic, na nic nemusíte myslet. Pouze ležíte na pohodlném masérském lehátku, relaxujte a necháváte se hýčkat. Po samotné masáži či wellness proceduře se budete cítit uvolnění, odpočatí a přitom aktivní. Každá Vámi zvolená masáž či procedura má své specifické účinky.

Níže najdete nabídku masáží a procedur, z kterých si určitě vyberete

Tomáš a Adriana

 

 

  Nabídka a ceník masáží

Všechna práva vyhrazena • 2017 Belle donne • Vyrobil Martin Grus - GRUMcz • Ubytování na jižní Moravě