+511 112 944 | +420 602 212 721

  belledonne@email.cz

  Znojemská 296, Suchohrdly

Header (salon)

header2

Stejně jako Vaše pleť, i ruce a nohy potřebují péči, proto Vám nabízíme rozmanité služby v oblasti manikúry a pedikúry.

Pedikúra je velmi důležitou a často opomíjenou metodou zkrášlování. Pravidelná péče o nohy je nejen osvobozující pro duši, ale i pro Vaše nohy, které při celodenním pobytu v botách dostávají zabrat. Dopřejte svým nožkám luxus a rozmazlujte je.Manikúra patří ke kosmetickým procedurám zaměřující se přímo na naše ruce. Krásné nehty máme nejen pro dobrý pocit, ale jsou vizitkou každé ženy.Podáním ruky navazujeme prvotní kontakt. Proto jsou ruce náš komunikační a pracovní nástroj. Právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky. Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru. Modelované nehty se dnes staly pro mnoho žen standardem. S upravenými modelovanými nehty mají pocit, že jejich ruce konečně vypadají přesně tak, po jakých vždy toužily. Součástí naší nabídky je tudíž i gel lak, cnd shellac, nebo japonská manikúra P-shine.

„kompletní nehtová modeláž gelovou technikou“

(na šablony)

 

„lakování UV-gelem“

Pro ženy, které nemohou mít dlouhé nehty nebo nechtějí "umělé nehty", ale přesto chtějí mít stále upravené ruce, se nabízí potažení (zpevnění) přírodních nehtů gel lakem. Výhodou novinky gel laku je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností gelu. Gel lak vydrží 2-3 týdny.

 

„japonská manikůra P-shine“

Japonská manikúra P-shine je určena pro speciální péči o přírodní nehty. Předností přípravku spočívají v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřovaného nehtu. Zvyšuje pevnost a pružnost nehtů, metabolismus kořene nehtu a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámavosti a štěpení nehtů.

 

„depilace“

Současné trendy přejí hladce oholené pokožce. Chloupky jsou tabu nejen v podpaží a na nohou, ale i na rukou. Každá žena pro sebe dnes hledá nejvýhodnější způsob depilace. V našem salónu depilujeme pomocí horkého vosku.

 

Ceník přestavených i ostatních služeb zde.

 

Pedikúra

 

Depilace

 

Manikúra

Všechna práva vyhrazena • 2017 Belle donne • Vyrobil Martin Grus - GRUMcz • Ubytování na jižní Moravě